Etapi tulemus
Summa
Indeks
1. Erik Marten Zernant Ilves 00:15.22 00:15.22 1:32( 1) 5:01( 5) 6:33( 3) 8:45( 1) 11:32( 1) 12:13( 1) 14:05( 1) 15:03( 1) 15:22( 1)
1:32[ 1] 3:29[10] 1:32[ 1] 2:12[ 1] 2:47[ 1] 0:41[ 1] 1:52[ 1] 0:58[ 1] 0:19[ 2]
2. Paul Aares Fjodorov Peko 00:17.51 +2:28 2:13( 3) 3:35( 2) 5:47( 2) 9:12( 3) 13:03( 3) 14:15( 3) 16:25( 2) 17:32( 2) 17:51( 2)
2:13[ 3] 1:22[ 1] 2:12[ 3] 3:25[ 3] 3:51[ 2] 1:12[ 7] 2:10[ 3] 1:07[ 4] 0:19[ 1]
3. Karel Kets Kobras/Põlva Sp 00:18.38 +3:16 2:12( 2) 3:34( 1) 5:37( 1) 8:48( 2) 12:43( 2) 14:06( 2) 17:11( 3) 18:17( 3) 18:38( 3)
2:12[ 2] 1:22[ 1] 2:03[ 2] 3:11[ 2] 3:55[ 3] 1:23[ 8] 3:05[ 7] 1:06[ 3] 0:21[ 4]
4. Uku Joonas Võru/Võru spord 00:21.28 +6:05 2:47( 6) 4:45( 4) 7:09( 4) 11:06( 4) 15:52( 4) 16:51( 4) 19:44( 4) 21:06( 4) 21:28( 4)
2:47[ 6] 1:58[ 6] 2:24[ 4] 3:57[ 4] 4:46[ 4] 0:59[ 4] 2:53[ 5] 1:22[ 7] 0:22[ 6]
5. Hugo Rüütli Võru/Haanja suu 00:24.03 +8:40 2:44( 5) 4:30( 3) 7:51( 5) 12:46( 5) 18:01( 5) 19:01( 5) 22:19( 5) 23:40( 5) 24:03( 5)
2:44[ 5] 1:46[ 4] 3:21[ 9] 4:55[ 6] 5:15[ 6] 1:00[ 5] 3:18[ 8] 1:21[ 5] 0:23[ 7]
6. Karl-Mattias Juhkam Kobras/Põlva Sp 00:29.23 +14:01 3:19( 8) 5:09( 6) 8:08( 6) 17:34( 7) 22:36( 6) 24:36( 6) 27:33( 6) 28:58( 6) 29:23( 6)
3:19[ 8] 1:50[ 5] 2:59[ 7] 9:26[12] 5:02[ 5] 2:00[10] 2:57[ 6] 1:25[ 8] 0:25[10]
7. Karel Markus Kähr Kobras/Põlva Sp 00:32.51 +17:29 7:06(11) 10:13( 9) 13:10( 8) 18:53( 8) 26:26( 8) 27:31( 7) 30:56( 7) 32:28( 7) 32:51( 7)
7:06[11] 3:07[ 8] 2:57[ 5] 5:43[ 9] 7:33[ 9] 1:05[ 6] 3:25[ 9] 1:32[10] 0:23[ 9]
8. Sander Nõmm CFC 00:33.15 +17:52 2:41( 4) 5:59( 7) 9:06( 7) 14:23( 6) 25:07( 7) 28:30( 8) 31:08( 8) 32:53( 8) 33:15( 8)
2:41[ 4] 3:18[ 9] 3:07[ 8] 5:17[ 7] 10:44[13] 3:23[12] 2:38[ 4] 1:45[11] 0:22[ 5]
9. Uku Nõmm Tammed 00:33.52 +18:29 3:12( 7) 12:33(10) 16:00( 9) 20:08( 9) 29:38(10) 30:22(10) 32:26( 9) 33:29( 9) 33:52( 9)
3:12[ 7] 9:21[13] 3:27[10] 4:08[ 5] 9:30[11] 0:44[ 2] 2:04[ 2] 1:03[ 2] 0:23[ 8]
10. Eke Ots Võru/Võru spord 00:35.30 +20:07 5:40(10) 8:07( 8) 16:26(10) 22:01(10) 29:19( 9) 30:11( 9) 33:42(10) 35:03(10) 35:30(10)
5:40[10] 2:27[ 7] 8:19[12] 5:35[ 8] 7:18[ 8] 0:52[ 3] 3:31[10] 1:21[ 5] 0:27[11]
11. Arti Tanel Kiisler SRD/Audentese S 00:50.27 +35:04 16:27(12) 21:33(11) 27:40(12) 37:37(12) 43:22(12) 45:02(12) 48:40(11) 50:06(11) 50:27(11)
16:27[12] 5:06[12] 6:07[11] 9:57[13] 5:45[ 7] 1:40[ 9] 3:38[11] 1:26[ 9] 0:21[ 3]
12. Raimond Messing Audentese SK 00:54.54 +39:31 18:27(13) 22:22(12) 25:19(11) 32:12(11) 42:33(11) 44:37(11) 52:21(12) 54:24(12) 54:54(12)
18:27[13] 3:55[11] 2:57[ 5] 6:53[11] 10:21[12] 2:04[11] 7:44[13] 2:03[12] 0:30[13]
13. Artem Prykhodko SRD 01:36.46 +81:23 47:31(14) 49:01(14) 57:52(13) 64:37(13) 73:15(13) 89:22(13) 93:58(13) 96:18(13) 96:46(13)
47:31[14] 1:30[ 3] 8:51[13] 6:45[10] 8:38[10] 16:07[13] 4:36[12] 2:20[13] 0:28[12]
Rasmus Uibo Peko Puuduv KP 3:32( 9) 23:57(13)
3:32[ 9] 20:25[14]
Henri Kersna Ilves Ei start
Oskar Liiver SK100/Audentese Ei start
Glen Eric Kokk SK100/Audentese Ei start
Sander Lepp Võru/Võru spord Ei start
Villem Piirimäe Kobras Ei start
Audun Palo Võru/Võru spord Ei start