Karjalaskevõistlus
09.04.2022 Paidra, Võru vald, Võrumaa (Taivo Timmusk)
Etapid
Summa
Indeks
1. Kaidi Ruusalepp Kobras 00:30.33 00:30.33
2. Kaspar Mathias Korrol Mercury 00:43.38 +13:05
3. Ksenija Shved SRD 01:11.05 +40:32
4. Olya Shved SRD 01:11.08 +40:35
Marlon Naan Rakv Puuduv KP
Etapid
Summa
Indeks
1. Sander Annus Norma 00:57.28 00:57.28
2. Ken Raav Võru 01:00.54 +3:26
3. Toomas Kibena Võru 01:14.31 +17:03
Ragnar Liblik - Puuduv KP
Etapid
Summa
Indeks
1. Joonatan Truusalu Võru 00:13.14 00:13.14
2. Henri Rüütli Haanja O-ring/H 00:14.13 +0:59
3. August Truusalu Võru 00:14.43 +1:29
4. Levar Land Võru/Võru spord 00:18.43 +5:29
5. Hugo Park Võru/Võru spord 00:23.33 +10:19
6. Rico Hanimägi Võru/Võru spord 00:26.17 +13:03
Etapid
Summa
Indeks
1. Matis Mändmets Kagu Biathlon 00:18.58 00:18.58
2. Joosep Esta HOK/Hiiumaa Spo 00:27.06 +8:08
3. Ats Ots Võru/Võru spord 00:28.52 +9:54
4. Kerret Matto Kobras/Põlva Sp 00:37.49 +18:51
5. Marten Hanimägi Võru SK 00:38.55 +19:57
6. Sebastian Veesaar Võru/Võru spord 00:43.40 +24:42
7. Teodor Ruusalepp Audentese SK 01:00.46 +41:48
Siim Aul Audentese SK Puuduv KP
Etapid
Summa
Indeks
1. Erik Marten Zernant Ilves 00:22.40 00:22.40
2. Villem Piirimäe Kobras 00:28.13 +5:33
3. Paul Aares Fjodorov Peko 00:28.53 +6:13
4. Henri Kersna Ilves 00:29.13 +6:33
5. Uku Joonas Võru/Võru spord 00:33.46 +11:06
6. Audun Palo Võru/Võru spord 00:41.20 +18:40
7. Sander Nõmm CFC 00:42.12 +19:32
8. Uku Nõmm Tammed 00:42.13 +19:33
9. Karl-Mattias Juhkam Kobras/Põlva Sp 00:42.25 +19:45
10. Eke Ots Võru/Võru spord 00:47.34 +24:54
11. Rasmus Uibo Peko 00:51.44 +29:04
12. Arti Tanel Kiisler SRD/Audentese S 01:00.49 +38:09
13. Karel Markus Kähr Kobras/Põlva Sp 01:09.14 +46:34
Artem Prykhodko SRD Katk
Raimond Messing Audentese SK Katk
Karel Kets Kobras/Põlva Sp Ei start
Hugo Rüütli Võru/Haanja suu Ei start
Etapid
Summa
Indeks
1. Markus Kaljur Harju OK 00:35.59 00:35.59
2. Markus Juhkam Kobras/Põlva Sp 00:36.07 +0:08
3. Karel Jung Kobras/Põlva Sp 00:39.40 +3:41
4. Erik Kersna Ilves 00:41.10 +5:11
5. Laur-Rogert Sulg Otepää 00:48.37 +12:38
6. Karl-Markus Janno Võru/Võru spord 00:49.03 +13:04
7. Paul Piirimäe Kobras 00:50.09 +14:10
8. Indrek Karja Tartu Katoliku 00:53.09 +17:10
9. Roland Johanson Kobras/Põlva Sp 01:22.29 +46:30
10. Mirko Kupits Audentese SK 01:37.25 +61:26
Markel Hanimägi Võru/Võru spord Ei start
Märt Viidu Võru/Haanja suu Ei start
Etapid
Summa
Indeks
1. Chris Marcus Krahv Tartu Katoliku 00:42.28 00:42.28
2. Emil Eensaar Ilves 00:45.31 +3:03
3. Kaspar Karolin Kobras/Põlva Sp 00:57.21 +14:53
4. Timo Kudre Peko 00:57.48 +15:20
5. Maarius Kotsulim JOKA 01:09.15 +26:47
6. Rasmus Saare Kobras/Põlva Sp 01:12.44 +30:16
7. Kaspar Mill Võru/Võru spord 01:23.20 +40:52
Otto Toomas Kibena Võru/Võru spord Puuduv KP
Etapid
Summa
Indeks
1. Jürgen Joonas Võru/Võru spord 01:02.36 01:02.36
2. Reigo Teervalt Peko 01:07.25 +4:49
3. Raiko Marrandi JOKA 01:07.33 +4:57
4. Jaagup Truusalu Võru 01:08.08 +5:32
5. Reimo Liiv SK100 01:17.19 +14:43
6. Kustu Künnapas HOK 01:17.22 +14:46
7. Kiur Erik Eensaar Tammed 01:20.58 +18:22
8. Aleksandr Shved SRD 01:43.40 +41:04
Mihkel Järveoja Kobras Ei start
Priit Randman Rakv Ei start
Etapid
Summa
Indeks
1. Vjatseslav Safonov SRD 01:03.41 01:03.41
2. Martin Viljasaar Eesti Kurtide S 01:14.11 +10:30
Riho Klement Kape Ei start
Etapid
Summa
Indeks
1. Janek Kähr Kobras 00:57.45 00:57.45
2. Marek Mäoma Kape 00:58.49 +1:04
3. Taivo Tali Harju OK 01:11.17 +13:32
4. Michael Raer SRD 01:18.25 +20:40
5. Oleg Koshik SRD 01:32.04 +34:19
Priit Pikk Puuduv KP
Maido Mäoma Kape Ei start
Etapid
Summa
Indeks
1. Marek Nõmm Tammed 00:46.45 00:46.45
2. Dag Ainsoo LUS 00:50.23 +3:38
3. Aares Fjodorov Otepää 00:53.53 +7:08
4. Kristjan Karabelnik Alkranel 00:54.12 +7:27
5. Mati Mägi HOK 00:59.19 +12:34
6. Marko Külaots Tammed 01:00.36 +13:51
7. Priit Narusk Võru 01:00.46 +14:01
8. Madis Osjamets 01:12.55 +26:10
Arti Albert Kobras Ei start
Ragnar Ilp Ei start
Andreas Kraas Tammed Ei start
Olle Kärner Rakv Ei start
Etapid
Summa
Indeks
1. Ain Fjodorov Peko 00:43.15 00:43.15
2. Mati Korrol Mercury 00:46.01 +2:46
3. Andre Nõmm Tammed 00:46.06 +2:51
4. Martin Kaup LSF PT 00:47.30 +4:15
5. Toomas Tiivel Mercury 00:51.00 +7:45
6. Indrek Karolin Kobras 00:52.10 +8:55
7. Marek Atonen Lehola 00:53.09 +9:54
8. Tõnis Piirisild Kobras 00:53.42 +10:27
9. Danilo Piht Mercury 00:55.38 +12:23
10. Koit Kolsar Kobras 00:56.09 +12:54
11. Mait Mändmets Rae 00:56.53 +13:38
12. Tarmo Klaar Mercury 00:58.02 +14:47
13. Tanel Esta HOK 01:01.44 +18:29
Vallo Vaher Tartu Katoliku Ei start
Etapid
Summa
Indeks
1. Andrei Nikitin SRD 00:41.03 00:41.03
2. Randy Korb Peko 00:42.24 +1:21
3. Martin Aunin 00:44.09 +3:06
4. Mart Koppel Tartu Katoliku 00:44.37 +3:34
5. Vladislav Pahhomenkov SRD 00:44.50 +3:47
6. Kalmer Koosapoeg Rakv 00:45.35 +4:32
7. Heiti Hallikma Võru 00:46.35 +5:32
8. Raul Kudre Peko 00:50.04 +9:01
9. Kristjan Leiger Kape 00:51.45 +10:42
10. Tarmo Raidma - 00:53.30 +12:27
11. Meelis Zimmermann Kape 00:54.28 +13:25
12. Janek Jõgis - 00:54.42 +13:39
13. Igors Bogdanovs SRD 00:56.16 +15:13
Paavo Rõigas Peko Katk
Rein Zaitsev Peko Puuduv KP
Etapid
Summa
Indeks
1. Rain Vellerind Põrgupõhj 00:49.15 00:49.15
2. Toomas Tarve Kobras 00:54.39 +5:24
3. Priit Truusalu Kape 01:01.35 +12:20
4. Sergei Shved SRD 01:02.45 +13:30
5. Indrek Jentson Kape 01:03.55 +14:40
6. Lauri Leppik TAOK 01:07.22 +18:07
7. Ülar Kõrge Kobras 01:08.02 +18:47
8. Meelis Atonen Lehola 01:15.01 +25:46
Etapid
Summa
Indeks
1. Mart Külvik 00:36.49 00:36.49
2. Tiit Tali Ilves 00:39.40 +2:51
3. Maido Kaljur Harju OK 00:39.41 +2:52
4. Urmas Lips Koop 00:50.20 +13:31
5. Raul Olesk Kobras 00:55.33 +18:44
6. Aivar Meindok TON 00:55.46 +18:57
7. Jaan Ainelo Ilves 00:59.08 +22:19
Etapid
Summa
Indeks
1. Kaljo Julge Kape 00:42.59 00:42.59
2. Jüri Rokko Jõhvikas 00:53.45 +10:46
3. Heini Tammik Kape 00:55.36 +12:37
4. Aigar Pindmaa Võru 00:56.47 +13:48
5. Tauno Kure Kape 00:59.18 +16:19
6. Anti Parik Otepää SK 01:02.53 +19:54
7. Jüri Merirand Otepää 01:04.23 +21:24
8. Udo Lüüs Ilves 01:12.15 +29:16
9. Rein Rooni Orvand 01:28.39 +45:40
10. Sulev Kõiv Otepää 01:37.50 +54:51
Etapid
Summa
Indeks
1. Arvo Kivikas Ilves 00:33.22 00:33.22
2. Lembit Nöps Ilves 00:39.27 +6:05
3. Kalle Nelk Tammed 00:46.48 +13:26
Etapid
Summa
Indeks
1. Mihhail Taivere Kape 00:39.52 00:39.52
2. Mati Poom TON 00:45.28 +5:36
Endel Remmet Kape Puuduv KP
Etapid
Summa
Indeks
1. Albert Vidder Põlva Spordikoo 00:15.05 00:15.05
2. Robin Kaljur Harju OK 00:16.11 +1:06
3. Romet Kaljur Harju OK 00:17.06 +2:01
4. Steven Raudhain HOK 00:23.52 +8:47
5. Kasper Vaher 00:26.08 +11:03
6. Matvei Shved SRD 00:31.09 +16:04
7. Stig Veesaar Võru 00:34.10 +19:05
Etapid
Summa
Indeks
1. Hanna-Brit Piht Mercury 00:12.22 00:12.22
2. Helen Hunt Peko 00:15.06 +2:44
3. Nora Lee Leisalu Audentese SK 00:17.29 +5:07
4. Inger Ojandu Võru 00:24.28 +12:06
5. Emma Uibo Peko 00:24.39 +12:17
6. Elena Mõttus Otepää 00:25.56 +13:34
7. Lola-Liis Naan - 00:31.22 +19:00
Etapid
Summa
Indeks
1. Mia Esta HOK/Hiiumaa Spo 00:17.29 00:17.29
2. Johanna Trei HOK 00:20.45 +3:16
3. Maria Kaljur Harju OK 00:24.34 +7:05
4. Susanna Oras Kobras/Põlva Sp 00:26.38 +9:09
5. Iiris Timma Peko 00:27.07 +9:38
6. Saskia Lätt Kobras/Põlva Sp 00:33.00 +15:31
6. Maarja Mirali Riga Audentese SK 00:33.00 +15:31
8. Rebeka Uuemaa Audentese SK 00:37.07 +19:38
9. Rebeca Roasto Audentese SK 00:39.18 +21:49
10. Loore Liisa Samuel Peko 00:44.01 +26:32
11. Hanna Roosipuu TON 00:51.06 +33:37
Etapid
Summa
Indeks
1. Anna Mia Atonen JOKA 00:23.01 00:23.01
2. Grete Johanna Korb Peko 00:25.35 +2:34
3. Johanna Oras Kobras/Põlva Sp 00:27.22 +4:21
4. Liis-Marie Kaljur Harju OK 00:27.35 +4:34
5. Maarja Oras Kobras/Põlva Sp 00:30.00 +6:59
6. Helena Hakk Kobras/Põlva Sp 00:30.35 +7:34
7. Kirke Keem Peko 00:32.37 +9:36
8. Käti Kudre Peko 00:34.58 +11:57
9. Luisa Nõmmik Kobras/Põlva Sp 00:36.00 +12:59
10. Kerttu Hallist Võru/Võru spord 00:37.03 +14:02
11. Miina Raudoja Peko 00:38.06 +15:05
12. Airi Liis Jakutovits SRD 00:41.12 +18:11
13. Sofia Bogatsova SRD 00:46.28 +23:27
Etapid
Summa
Indeks
1. Harriet Koppel Tartu Katoliku 00:24.59 00:24.59
2. Viola Nikitina SRD 00:27.42 +2:43
3. Mareli Vaher Tartu Katoliku 00:29.48 +4:49
4. Laura-Liis Kaljur Harju OK 00:30.55 +5:56
5. Helisa Tartu HOK/Hiiumaa SK 00:35.22 +10:23
6. Marta Joonas Võru/Võru spord 00:37.00 +12:01
7. Age-Anett Laanejõe Võru/Võru spord 00:47.26 +22:27
Etapid
Summa
Indeks
1. Kris Jette Piht Mercury 00:48.20 00:48.20
2. Geteli Hanni Kobras/Põlva Sp 00:51.57 +3:37
3. Angela Mõttus Otepää 01:04.04 +15:44
Karoliina Kets Kobras/Põlva Sp Ei start
Etapid
Summa
Indeks
1. Eleri Hirv Võru 00:57.06 00:57.06
2. Lorely Kõrvel OK Põlva Kobras 00:57.48 +0:42
3. Emily Raudkepp Peko 01:05.13 +8:07
4. Emma Joonas Võru/Võru spord 01:09.20 +12:14
5. Anita Laanejõe Võru/Võru spord 01:09.31 +12:25
Yana Zjuhova SRD Puuduv KP
Eva-Maria Truusalu Võru Ei start
Etapid
Summa
Indeks
1. Eva-Maria Truusalu Võru 00:34.55 00:34.55
2. Anastasija Pahhomenkova SRD 00:43.15 +8:20
3. Maigi Mäela Kobras 00:48.01 +13:06
4. Tais Vakrõõm SRD 00:54.11 +19:16
5. Mari-Liis Kaljur Harju OK 00:54.29 +19:34
6. Olga Kulinich SRD 01:31.55 +57:00
Etapid
Summa
Indeks
1. Pille Vinne Kobras 00:43.04 00:43.04
2. Külli Leiger Kape 00:45.33 +2:29
3. Kersti Jääger TÜ 00:50.50 +7:46
4. Anneli Nõmm 00:53.33 +10:29
5. Helina Kolsar OK Põlva Kobras 01:00.11 +17:07
Etapid
Summa
Indeks
1. Merike Vanjuk Kape 00:28.38 00:28.38
2. Maret Vaher Kobras 00:34.45 +6:07
3. Ingrid Piht Mercury 00:35.11 +6:33
4. Kristi Vassil Ilves 00:39.18 +10:40
5. Inga Lips Koop 00:40.37 +11:59
6. Teele Eensaar Ilves 00:44.53 +16:15
7. Kadi Roosma 00:53.19 +24:41
Edith Madalik Peko Ei start
Heidi Prits Mercury Ei start
Etapid
Summa
Indeks
1. Maari Idnurm TON 00:42.39 00:42.39
2. Merike Paapson TON 00:48.28 +5:49
3. Ella Shved SRD 00:54.07 +11:28
4. Ave Tartu HOK 00:54.43 +12:04
5. Epp Metsaluik Kobras 00:59.24 +16:45
6. Jaana Shved SRD 01:03.02 +20:23
Etapid
Summa
Indeks
1. Airi Alnek Võru 00:33.05 00:33.05
2. Maris Roosipuu TON 00:36.07 +3:02
3. Lea Leppik TAOK 00:36.59 +3:54
4. Esta Tamm Võru 00:43.19 +10:14
5. Kersti Kõrge Kobras 01:24.13 +51:08
Helve Kansi HOK Ei start
Etapid
Summa
Indeks
1. Siiri Poopuu JOKA 00:28.07 00:28.07
2. Marje Viirmann Harju 00:28.44 +0:37
3. Saima Värton Kobras 00:30.31 +2:24
4. Tiina Oras Ilves 00:31.44 +3:37
5. Anne Arold Ilves 00:31.46 +3:39
6. Virve Einpaul Ilves 00:32.45 +4:38
7. Juta Ainelo Ilves 00:34.29 +6:22
8. Vaike Tomann Ilves 00:35.52 +7:45
9. Maire Kure Kape 00:36.36 +8:29
10. Tiina Rillo Otepää 00:40.29 +12:22
11. Ülle Raudsepp Jõhvikas 00:40.45 +12:38
12. Pille Illak Otepää 00:41.58 +13:51
13. Ülle Põldoja Ilves 00:44.25 +16:18
14. Aino Koser Ilves 00:47.57 +19:50
Leena Leesment SRD Ei start
Etapid
Summa
Indeks
1. Tiiu Kaasik Ilves 00:30.52 00:30.52
2. Ene Ehrenpreis Rakv 00:32.17 +1:25
3. Liivi Parik Otepää SK 00:36.23 +5:31
4. Riina Kivikas Ilves 00:37.25 +6:33
5. Leili Prans Ilves 00:41.54 +11:02
6. Mare Leis Ilves 00:42.41 +11:49
Etapid
Summa
Indeks
1. Kaie Kivila Ilves 00:45.23 00:45.23
2. Ilona Vanaveski Ilves 00:46.47 +1:24
3. Maie Abram Ilves 00:51.29 +6:06
Etapid
Summa
Indeks
1. Hemeli Land Võru 00:23.31 00:23.31
2. Ilon Ojandu 00:42.48 +19:17
Marit Vaher Tartu Katoliku Ei start
PEKO